Kontakti
Adresa :
Rr."18 Qėrshori"-41000 Skėnderaj,
Kosovė

Faks:+381(0)28/582-800
Tel:   +381(0)28/582-900

e-mail : info@rukolli-ks.com

 

N.N."R&Rukolli"sh.p.k.

Qė ndėrtimi tė shkoi ashtu siē duhet, stafi udhėheqės i punishtes duhet tė ketė pėrgatitje tė duhur profesionale dmth:"Know How"

-Qysh nė pėrgatitjen e punishtes vendoset mbarėvajtja e mėtutjeshėm e ndėrtimit, prandaj stafi mė pėrvojė tė gjatė dhe i motivuar pėr punė, si dhe pajisjet dhe makineria qė  ka ndėrmarrja jonė ėshtė garancia mė e mirė se ju keni zgjedhur Partnerin e duhur pėr ndėrtim!

 

Projektet aktuale

08.09.2017-Inaugurimi i Fermės se Buallicave ne fshatin Gusar, Komuna Istog

RISI- Filloi ndėrtimi i Objektit Afarist-banesorė ,,Rukolli 9” –Skenderaj, rreth detajeve te banesave kliko kėtu

RISI- Filloi ndėrtimi i Objektit Afarist-banesorė ,,Rukolli 6-6” –Skenderaj, rreth detajeve te banesave kliko kėtu

RISI- Filloi ndėrtimi i Objektit Afarist-banesorė ,,Rukolli 6-5” –Skenderaj, rreth detajeve te banesave kliko kėtu

RISI- Filloi ndėrtimi i Objektit Afarist-banesorė ,,Rukolli 2"-Prishtinė, rreth detajeve te banesave kliko kėtu

RISI- Filloi ndėrtimi i Objektit Afarist-banesorė ,,Rukolli 6-4” –Skenderaj, rreth detajeve te banesave kliko kėtu

RISI- Filloi ndėrtimi i Objektit Afarist-banesorė ,,Rukolli 8” –Skenderaj, rreth detajeve te banesave kliko kėtu