Projektet

Vėrejtje tė gjitha banesat janė shitur

Projekti,,Rukolli III''-Skėnderaj

          Objekti  afaristo-banesorė gjendet nė rrungėn ,, 28 Nėntori ''- nė Skėnderaj 

 -Etazhitet  B+S+P +6 E 

 -Bodrumi  ka destinim garzhor, sutereni, pėrdhesa, etazha e parė kanė destinim  afaristė , dhe etazhat tjera  me banim.

 -Ndėrtesa pėrmban 5 etazhe banim me kėto tipe tė banesave :75m², 79m², 85m², 90m², 100m² kėtu pėrfshihen banesa tri dhomėshe dhe katėr dhomėshe

 


Detajet e projektit


Banesat e kontraktuara (Rukolli III)      

  

PDF:                                                JPEG:

Banesa 1-90m²                                       Banesa 1-90m²

Banesa 2-79m²                                       Banesa 2-79m²

Banesa 3-75m²                                       Banesa 3-75m²

Banesa 4-85m²                                       Banesa 4-85m²

Banesa 5 -100m²                                    Banesa 5 -100m²

Banesa 6-75m²                                       Banesa 6-75m²

Banesa 7-79m²                                       Banesa 7-79m²

Banesa 8-90m²                                       Banesa 8-90m²

Banesa 6-1-54m²                                    Banesa 6-1-54m²