Projektet

Kompleksi Afarist-banesorė,,Lagja e Re'' -Skenderaj

           Lagja e Re, Objekti nr.6 gjendet nė rrugėn ,, Dėshmorėt e Kombit’’ nė Skenderaj . Objekti afarist-banesorė B+P+ 6E ka kėtė destinim nėpėr etazha , Bodrumi : garazhe ,  : banim –depo , Pėrdhesa : banim –afarizėm , dhe 6 etazha me banim me kėto tipe tė banesave : 112.75m², 89.35m², 86.60 m² , 84.40 m²,.

 

 


Detajet e projektit


Banesat e kontraktuara- objekti 6 (LISTA)    

 

PDF:                                                JPEG:

                                                    OBJEKTI 6

Banesa 1-89.35m²                                       Banesa 1-89.35m²

Banesa 2-86.60m²                                       Banesa 2-86.60m²

Banesa 3-112.75m²                                     Banesa 3-112.750m²

Banesa 4-84.40m²                                       Banesa 4-84.40m²

Banesa 5 -86.60m²                                      Banesa 5 -86.60m²

Banesa 6-86.60m²                                       Banesa 6-86.60m²