Kontakti
Adresa :
Rr."18 Qėrshori"-4100 Skėnderaj,
Kosovė

Faks:+381(0)28/582-800
Tel:   +381(0)28/582-900

e-mail : info@rukolli-ks.com

 

Projektet aktuale

Kompleksi afarist -banesor "R&Rukolli" dhe "Nojtra" - Prishtinė.

 

Njoftojmė tė gjithė tė interesuarit se kanė filluar punimet nė ndėrtimin e Kompleksi afarist - banesor  nga "R&Rukolli" dhe "Nojtra"Prishtinė lagja Arbėria 3.

Ky kompleks do te kėtė 6 blloqe nė tė cilat do tė kėtė lokale afariste dhe banesa tė pėrcjella me infrastrukturė tė pėrshtatshėm pėr te gjithė.

Pėr tė parė detajet e banesave kliko kėtu:

Kompleksi afarist -banesor "R&Rukolli" dhe "Nojtra" - Prishtinė

 

Pėr tė parė vendndodhjen kliko nė linkat e me poshtėm:

               Detajet 1                                                                                       Detajet 2