Projektet

 
Objekti afaristo-banesor "RREZJA 2 "-Prishtinė

Objekti afaristo-banesor "RREZJA 2" me etazhitet B+S+P+7+PH pėrbėhet nga
dy lamela A1/2 dhe A2/2 nė lagjen Kalabria, rruga "Dervish Hima“. Objekti
posedon leje ndėrtimi pėr tė gjitha katet e banimit dhe afarizmin. Pėrveē
hapėsirave komode tė banimit kompleksi ynė ofron parking tė mjaftueshėm,
hapėsira tė gjelbruara, kėndin e lojrave pėr fėmijė dhe lokacion shumė tė
favorshėm i orientuar nė pjesėn e qytetit me zhvillim tė hovshėm urban si dhe
me qasje te lehtė pėr hyrje dhe dalje nė qytetin e Prishtinės.

 

 

 


Detajet e projektit


Banesat e kontraktuara- Llamella A 1.2 (LISTA)     

PDF:                                                

                                                    Llamella A 1.2

Banesa 95.0m²  Kati P                                       

Banesa 109.21m²  Kati P                                                                       

Banesa 80.72m²  Kati P-K4

Banesa 46.52m²  Kati 1-6   

Banesa 88.63m²  Kati 1-4                                     

Banesa 105.42m²  Kati 1-4                                      

Banesa 112.58m²  Kati 1-4                                   

Banesa 118.27m²  Kati 5

Banesa 88.63m²  Kati 5,6                                      

Banesa 114.41m²  Kati 5-6

Banesa 118.27 m²  Kati 6                                      

Banesa 118.27m²  Kati 7                                    

Banesa 137.62m²  Kati 7                                   

       

Banesat e kontraktuara- Llamella A 2.2 (LISTA)    

                     

                                         Llamella A 2.2

 

Banesa 80.72m²  Kati S                                       

Banesa 109.06m²  Kati S-6                                      

Banesa 46.52m²  Kati P-6                                   

Banesa 80.72m²  Kati P-6

Banesa 88.63m²  Kati P-6                                       

Banesa 118.52m²  Kati P-6                                      

Banesa 118.52m²  Kati 7                                   

Banesa 147.89m²  Kati 7