Projektet

 
Kompleksi Afarist-banesorė “Rukolli E13 dhe E14” -Prishtinė
 

Kemi kėnaqėsinė qe te prezantojmė projektin tonė mė tė ri Rukolli E13
dhe E14 qe do tė ndėrtohen nė njė lokacion shumė atraktiv dhe njė pozitė
shumė te veēantė nė Prishtinė. Projekti pėrmban dy objekte dhe gjendet
vetėm 2 minuta larg qendrės tregtare Albi Mall nė Veterrik.
Projekti ka pėrparėsi te shumta, ndėr te cilat mė kryesoret janė:
- Ka vetėm 4 pėrkatėsisht 5 banesa nė kat,
- Nga dy ashensor pėr secilin objekt,
- Garazha te mjaftueshme,
- Gjelbėrim dhe hapėsira pėr banor te mjaftueshme,
- Nė dy anėt e objekteve ka rrugė te lagjes te cilat lidhen me rrugėt
kryesore te kėsaj zone,
- Projekt shumė elegant dhe materialet e parapara shumė cilėsore,
- Mundėsi shumė e lehtė e qasjes tek objektet dhe po ashtu e hyrjes
apo daljes nga qyteti,
- Objektet ndodhen nė njė zonė ku te gjitha ndėrtimet pėrreth janė
cilėsore dhe konkurrente,
- Zonė qe ofron kushte shumė te mira pėr banim dhe afarizėm,
Ju mirėpresim pėr te ju ndihmuar qe te zgjidhni banesėn e ėndrrave tuaja
jetėsore!

Kontakti pėr shitje tė banesave:  049 116 836  +383 49 116 836  +386 49 116 836

 

 

 


Detajet e projektit


Banesat e kontraktuara- Ndėrtesa 1 (LISTA)     

PDF:                                                

                                                

 Ndėrtesa 1

Banesa 89.53m²  Kati 1-7                                       

Banesa 109.20m²  Kati 1&3&4&5&6&7                                                                       

Banesa 109.23m²  Kati 1-4

Banesa 91.05m²  Kati 1-6   

Banesa 109.25m²  Kati 2                                     

Banesa 109.24m²  Kati 5&6                                      

Banesa 102.78m²  Kati 7    

Banesa 85.39m²  Kati 7                                      

Banesa 169.04m²+T Kati 8                                   

                               

       

Banesat e kontraktuara- Ndėrtesa 2 (LISTA)  

Ndėrtesa 2

Banesa 85.38m²  Kati 1&2&5&6                                       

Banesa 85.31m²  Kati 1-7                                                                       

Banesa 60.22m²  Kati 1-8

Banesa 85.16m²  Kati 1-7   

Banesa 105.48m²  Kati 1&2&3&4&5&7                                     

Banesa 89.43m²  Kati 3&4&7                                     

Banesa 111.10m²  Kati 6&8                                 

Banesa 76.59m²  Kati 8

Banesa 80.21m²  Kati 8                                      

Banesa 86.16m²  Kati 8

Banesa 135.39m²+T  Kati 9

Banesa 148.66 m²+T  Kati 9